AKTÜEL TARİHÇE EBRULİ ALMANYA ANTALYA DÜĞÜNLER OKUL DUYURU BAŞSAĞLIĞI ÖZEL HABER
Ocak 2015 tarihli Fotoğraf Makinesi KampanyasıTarih 09 Mart 2015, 02:21 Editör: Editör Aliseydi SEVİM

Ocak 2015 tarihli Fotoğraf Makinesi Kampanyası

Ocak 2015 tarihli Fotoğraf Makinesi Kampanyası

(Bu kampanya sonlanmıştır)

 

 2015 yılı fotoğraf makinesi kampanyası

 

2015

Eski bozulan makinenin sigortasından alınan

75 Euro

2015

Aliseydi KARGIN

50 Euro

2015

Erdoğan BIÇAKCIOĞLU

50 Euro

2015

Sefa ALTUN

50 Euro

2015

Murat İLHAN (Sarhoş amcanın torunu)

50 Euro

2015

Abbas PEKTAŞ (Yusuf oğlu)  

50 Euro

2015

Yusuf ALTUN

30 Euro

2015

Merdan ŞENOL

50 Euro

2015

Hasan ALTUNOK(Hüseyin&Hatice oğlu)

20 Euro

2015

Abbas KORYÜREK

30 Euro

2015

Hasan KARAKOÇ(Donjuan'ın oğlu)

20 Euro

2015

Piri SOFU

10 Euro

2015

Haydar GÜN

50 Euro

2015

Hacı ÖZSEVİM

25 Euro

2015

Abbas ÖZSEVİM

25 Euro

2015

Ali Ekber AKŞAHİN

20 Euro

2015

Veli İNCE

10 Euro

2015

Ali Agırdemir (Köln)

50 Euro

2015

Kasım YILMAZ

50 Euro

2015

Hüseyin YILMAZ (Filip - Fattey bibini torunu)

50 Euro

2015

Hüseyin ÇİFTÇİLER

50 Euro

2015

Avades ALTUN

50 Euro

2015

Ali İhsan UÇAR

25 Euro

2015

Seyit ÇAĞLAR

20 Euro

2015

Hüseyin AKKAYA ( Yeter Oğlu)

20 Euro

2015

Piri İLHAN

50 Euro

2015

Haydar ER

50 Euro

2015

Hüseyin ÇAVUŞ ( Igdırlı)

10 Euro

2015

Naki ÖZSÜZ

20 Euro

2015

Mesut  İLHAN

20 Euro

2015

Hüseyin ÖKSÜZ (Naki oğlu)

20 Euro

 2015

 

Kulu SEVİM                                                        30 

Battal ÇİFTÇİLER                                       20 Euro

Savaş BICAKCIOĞLU :        32 GB SD Kart

YEKÜN                                                  1 125  EURO

Euro  Sony Alpha A77 II Wi-Fi Digital SLR Camera.jpg

  Sony Alpha A77 II Wi-Fi Digital SLR Camera
  Bir biz mi varız?’


  İlk makine, bir defa arıza vermişti. Sanırım 2011. Gönderdim. Değerli arkadaşımız Yusuf ALTUN yaptırıp gönderdi. Sonra başka bir makine alındı. Tamir edilen makine tekrar bozuldu. Yusuf’a gönderdim. Yusuf ile Seyit arkadaşımızda ücretsiz tamir için uğraşmışlar, fakat bu mümkün olmamış. Tamir ücretine 350 Euro demişler.

  Durum böyle olunca tamirden vaz geçildi. Yeni bir makine alınması daha doğru diye düşünüldü. Bu konu gündeme gelince aşağıda isimleri geçen arkadaşlarımız yeni makine alınması için aşağıdaki rakamlarda destek olmuşlar.

  İlk makine “card error ve mecihine error” hatası vererek arıza vermeye başlamıştı. Sonra bu hale geldi. Sonraki alınan elimizdeki makine (4. yıl) bu sene iki üç kez benzer hata verdi. Harici flaş 2 defa tamir gördü şimdi yine arıza veriyor. İlk tripot kırıldı. Geçen yıl Almanya'da iken dernek Başkanımız Erdoğan BICAKCIOĞLU'nda küçük bir tripot görüp istemiştim. Erdoğan'da al götür dedi. Her makinenin bir kullanım ömrü var. Bu süreç sonunda, bir parçasını değiştirsen diğer parça arıza veriyor. Mesela, “Minolta Makinenin” tanıtımında yüz bin deklanşör ömrü gibi bir ibare geçmişti. Tabii, on paralık makinenin on, yüz paralık makineninse yüz deklansörlük ömrü olabileceği varsayılabilir. Bunun gibi…

  Madem böyle bir alım işlemi başladı, elimizdeki denginde “çıplak gövde” bir Sony makine almak daha doğru karar gibi geldi bana. “Çıplak gövde” makine ne demek? Pilsiz, Objektifsiz, CD kartsız, şarj aletsiz… Çünkü elimizdeki makinenin Objektifleri, CD kartları, pilleri bu Sony marka makine ile uyumlu ve kullanılabilir. Son aldığımız makinenin bu gün biraz geliştirilmiş modeli Sony bir makine seçtim, Amazon gibi büyük bir firmadan.. .  Bu makine çıplak gövde(objektifsiz) 1000 - 1050  EURO fiyatında. Bu makine başka piyasalarda yarı kat pahalı.  Yukarıdaki parçalar dahil bu fiyat gözüküyor.

  11nq7.gif

                           

  İkinci makine için böyle bir dayanışma kampanyası yapılırken, beni arayıp, “ben bu işe para vermeyeceğim.” Hatta, alınan makineye en büyük bağışı yapan bir arkadaşıma:  “Her toplumsal dayanışmada sende varsın bizde varız. Falan, filanın ismi hiç geçmiyor, ‘bir biz mi varız?’ Oysaki bu makine her Fethiyeli için kullanılıyor, dedim” dedi.

  Beni o zaman arayan, sevip saydığım bu abim, iyi niyetle söylemişti bunları. Gerek kendisinin, gerek aynı soy adındaki o sülalenin, Fethiye için yapılan her dayanışmada isminin ön sıralarda geçtiğine şahidiz… Eyvallah.


  Fakat, bu ağabeyimizin, “burada yalnızca biz mi varız?” serzenişi hakkındaki fikrimizi bu gün arz etmek istiyorum.  Tabii, bu makine kampanyasının, toplum adına yürütülen bütün faaliyetlerin "küçük" bir parçası olduğunun altını çizerek, söylüyorum söyleyeceklerimi...  Bu yazıyı özelde makine ve bahsi geçen kişiye yanıt vermek gibi gözükse de, asıl bu gibi anlayış üzerinde genel bir düşünce egzersizi, felsefe yapmak için yazıyorum!  


  Bu dünyaya çıplak gelir, çıplak gideriz… Böylece bütün parasal, maddesel varlığımız olduğu gibi, madde olan tenimizde toprağa karışarak bir gün ve her şey  “bizim - benim -, olmaktan çıkar. Toprak(madde)den gelen, toprağa(maddeye) gider; Haktan gelen ve ömrümüz sonlandığında  mutasavvıfların “sır” oldu dediği, ruhumuzda, Hakk’a gider…


  Bir fani olarak  bu dünyadaki ömrümüz sonlandığında, musalla taşında din adam, iki önemli soru sorar. Birinci soru: “ merhumu nasıl bilirdiniz?..”  İkinci olarak ise, kulun kusursuz olmayacağı varsayımına istinaden, “Hakkınızı helal edin!” der.  Yer yüzündeki bütün servetlerin kaynağı önce Allah, sonra toplum(İnsan)dır. Maddi zenginliğin bir kısmını, (Allah) toplum için kullanmakta, o kişinin “manevi zenginliğidir.”Başka bir deyimle bu “gönül zenginliğidir, diyebilmek


  Şükür Tanrı bana iş vermiş, aş vermiş…Mal mülk sahibi yapmış.  Beni namerde muhtaç etmemiş. Tam tersine Tanrı bana, karınca kararınca bir insanın, bir toplumun yarasına merhem, derdine derman olmak gibi şefkat, merhamet, rahmet ve  cömertlik… gibi nice gönül zenginliği de vermiş. Ben yalnızca “parasal açıdan varlıklı” değil, toplumun gözünde, gönlünde de “varlık” gösteren (var olan) adamım, demek ve dedirtmek…


  Bırakın musalla taşında din adamının “merhumu nasıl bilirdiniz?” sorusunu, yaşarken bile kendine: “iyi bir komşu, iyi bir arkadaş, benim içinde, toplum içinde hakkeden...  Allah işini gücünü rast getirsin “o çok iyi bir insan”dı(r). “Helal olsun,  böylesi insanlara… Keşke daha çok olsa böylesi insanlardan dedirtmek!”


  Varlıklı; fakat “toplum nezdinde varlığı ile yokluğu bir” insan olmak yerine;  hele ki var, keşke şurada olsaydı, mümkün olsa fotokopisi çekilip çoğaltılmak istenen, bir gün emri Hak olur ve bu dünyadan göçüldügünde hasretle, özlemle ve rahmetle anılmak… Tanrı her iki dünyada da Hak Erenlerine yoldaş etsin, işini gücünü rast getirip yolunu açık mekanını nur etsin denilmek mi, isteriz?!...    


  ‘Bir biz mi varız?’ demiştiniz ya?..  Haa…  Nasıl var olmanız (varlık göstermeniz) yada “varla yok arasında bir olmak, (olmamak)” hususundaki karar  size kalmış!


  Şundan hiç şüphe(miz)niz olmasın... Tanrı kaderimizi, hikayemizi (ikbal ve mazimizi) kendi elimizle yazar ve bozar.  Ben, bir cenaze töreni söz konusu olduğunda, "bensiz de" o cenaze kaldırılıp toprağa verilecek; bir düğün söz konusu olduğunda "bensiz de" o salonda pistler oyuncularla dolacak ve o düğün yapılacak, diye düşünür,  sonrada bana yakışan nedir diye sorar kendi kendime ve orada olmaya karar veririm.


  Özetle; “Hayat (bu çark) sensizde, bensiz de devam eder” ve bir nihayete ulaşır. Soru şudur: “Başkasının yapıp ettiği başkasına yakışandır; bize yakışan nedir?..”


  Evet, önümüzde hayat sahtı (masası) üzerinde Lev-i Mahfuz(Hayat Defterimiz) ve elimizde kalemle, bu hayat masasının başındayız.Ömrümüz sonlanana kadar önümüzde duracak olan biyografimize (bize yakışan) ne yazalım?!.


  Ne yazalım?!.


  “Sürç-i lisan ettiysek affola”


  A.S.

  28 Ocak 2015


  Not:Bu kampanyaya katılanların isimlerini ve verdikleri miktarları yukarıya yazıyorum. Aynı zamanda bu isimleri sitemizin ana sayfasındaki sağ bloklardan birini içine kayan yazılar olarak ekleyeceğiz.

  Bu kampanyaya destek olmak isteyen, Yusuf ALTUN’la irtibat kurabilir.


  Bir önceki makineye katkı sağlayanların isimlerini görmek için bu satırı tıklayınız.


    |  Bu haber 22506 defa okunmuştur.

  Özel haber  KATEGORİSİNDEN HABERLER

  Kimlik, Kişilik, İnsanın Fabrika Ayarları ve Gönül Yarası Filmi

  Kimlik, Kişilik, İnsanın Fabrika Ayarları ve Gönül Yarası Filmi Kimlik, Kişilik, İnsanın Fabrika Ayarları ve Gönül Yarası Filmi

  Bildiğimiz ve bildirdiğimiz gibi değiliz…

  Bildiğimiz ve bildirdiğimiz gibi değiliz… Bildiğimiz ve bildirdiğimiz gibi değiliz… 2012 Nobel Ekonomi Ödülünü kazanan psikolog Daniel Kahneman’ın teorisin...

  PKK, PYD, YPG ve Emperyalizm...

  PKK, PYD, YPG ve Emperyalizm... "Teröre(1984 den günümüze PKK terörü kastediliyor. a.s.) harcanan 350 milyar dolarla, Türkiye yeniden inşa edilebil...

  İSLAM ÜLKELERİ EKONOMİK UYGULAMALARDA NE ÖLÇÜDE İSLAMİ?

  İSLAM ÜLKELERİ EKONOMİK UYGULAMALARDA NE ÖLÇÜDE İSLAMİ? İSLAM ÜLKELERİ EKONOMİK UYGULAMALARDA NE ÖLÇÜDE İSLAMİ?

  Biz bu isek; ben bizden değilim...

  Biz bu isek; ben bizden değilim... Biz bu isek; ben bizden değilim... Marangoz Hikayesi (Hayat bir kendin yap tasarımıdır )

  Aşüre ve Muharrem Ayı Lokması... Malatya / Fethiye

  Aşüre ve Muharrem Ayı Lokması... Malatya / Fethiye Aşüre ve Muharrem Ayı Lokması... Malatya / Fethiye

  Birsen ile Garip ARKADAŞ Dekorasyon - 2014-07-09

  Birsen ile Garip ARKADAŞ Dekorasyon - 2014-07-09 Birsen ile Garip ARKADAŞ Dekorasyon - 2014-07-09

  Duyuru: Seher ÖKSÜZ ile Ali GÜN evleniyorlar...

  Duyuru: Seher ÖKSÜZ ile Ali GÜN evleniyorlar... Duyuru: Seher ÖKSÜZ ile Ali GÜN evleniyorlar...

  Duyuru: Merhum Hüseyin KARAKOÇ(donjuan) ın Senesi - Almanya

  Duyuru: Merhum Hüseyin KARAKOÇ(donjuan) ın Senesi - Almanya Duyuru: Merhum Hüseyin KARAKOÇ(donjuan) ın Senesi - Almanya

  Fotoğraf Makinesi Kampanyası ( 2008-2012-2015 )

  2008 – Ahmet ASLAN: 400 EURO

  2008 – Diğer arkadaşlar: 600 EURO

  2008 – Toplam: 1000 EURO

  Bitti

  2012 - Seyit  ÇAĞLAR : 30 Euro  

    2012 - Aliman SEVİM : 40 Euro

    2012 - Ali ASLAN : 10 Euro

    2012 - Hasan AĞKAYA : 20 Euro

    2012 - Ali ALTUNOK :20 Euro

    2012 - Ali İhsan GÜLER : 50 Euro

    2012 - Metin ÖKSÜZ : 30 Euro

    2012 - Naki ÖKSÜZ : 20 Euro

    2012 - Rıfat ÖKSÜZ : 50 Euro

    2012 - Hüseyin ÖKSÜZ : 50 Euro

    2012 -Murat İLHAN

             (Zeynal oğlu):50Euro

    2012 - Fatma İLHAN

             (Hasan Kızı):10 Euro

    2012 -Zeynep KORYÜREK:20 Euro

    2012 - Elif GÜN :10 Euro

    2012 - Piri İlhan

            (Minnet oğlu):30 Euro

    2012 - Hüseyin YILMAZ

           (Güldalı oğlu):30 Euro

    2012 - Turabi TEMİZ : 20 Euro

    2012 - Hikmet GÜLER : 40 Euro

    2012 - Hüseyin İLHAN

             (İbrahin oğlu):20 Euro

    2012 - Hasan ÇEVİKER : 10 Euro

    2012 - Zeynep GÖÇER : 20 Euro

    2012 - Necmettin ÖKSÜZ : 20 Euro

    2012 - Sultan AKKOYUN: 50 Euro

    2012 - Ali Ekber PEKTAŞ : 20 Euro  

    2012 - Yusuf ALTUN  : 20 Euro

    2012 - Mehmet İNCE : 15  Euro

    2012 - Mustafa(Vaylo)

               OLGUN:50 Euro

    2012 - Ahmet OLGUN : 50 Euro

    2012 - Hasan AKŞAHİN :10 Euro

    2012 - Aliseydi UÇAR : 50 Euro

    2012 - Veli ÇAĞLAR  : 10 Euro

    2012 - Fahri ÖKSÜZ  : 20 Euro

    2012 - Kasım YILMAZ : 50 Euro

    2012 - Kadir ÇAĞLAR : 20 Euro

    2012 - Hasan AKŞAHİN

               DEDE:10 Euro

    2012 - Hacı ÖZSEVİM : 20 Euro

    2012 - Duran AYDOĞAN:30 Euro

    2012-Hüseyin Rahmi

            ÖZTÜRK:50 Euro

    2012 - Ahmet ÖZTÜRK (Köln):30 Euro

    2012 - Vahap ÇEVİKER :10 Euro

    2012 - Kenan GÜVERCİN : 10 Euro

    2012 - Sezai ALTUN : 10 uro

    2012 - Bektaş AKŞAHİN : 20 Euro

    2012 - Veli İLNCE : 10 Euro

    2012 - Ziyade ŞENKAYA : 10Euro

    2012 - Hasan KARAGÖZ :10 Euro

    2012 - Hasan AKDOĞAN : 10 Euro

    2012 - Hüseyin AKDOĞAN 10 Euro

    2012 - Turan GÖÇER : 10 Euro

    2012 - Cengiz SEVİM : 20 Euro

    2012 - Bektaş Hacı AKŞAHİN:10 Euro

    2012 - İsmail AĞKOÇ : 20 Euro

    2012 - Aliekber AKKAYA : 20 Euro

    2012 - Erdinç ASLAN : 10 Euro

    2012 - Ali ARKADAŞ :10 Euro

    2012 - Hasan (Fikriye)

               ÖZACAR:20 Euro

    2012 - Ahmet KAYGUSUZ

             (Arguvan’lı):10 Euro

    2012 - Avades ALTUN

              ( Der. Bşk.):50 Euro

    2012 - Havaşin MARKET

               (Arguvan’lı):20 Euro

    2012 - Hasan ÖKSÜZ : 10 Euro

    2012 - Haydar ER

              (Müslüm oğlu):50 Euro

    2012 - Tamam SOFU :10 Euro

    2012 - Musa ÇİFTÇİLER: 10 Euro

    2012 - REISE BIRO

       Firat, Ober-Ramstadt :20 Euro   

    2012 - Vahap ASLAN(Culfalı): 30 Euro

    2012 - EURO SÜPER MARKET

               DARMSTADT:20 Euro

    2012 - Hüseyin ER (Köln) : 50 Euro

    2012 - Vedat ÇALIŞKANOĞLU: 5 Euro

    2012 - Kamber ÇAKMAK : 5 Euro    

    2012 - Hüseyin AYDOĞDU

              (Şahin oğlu): 50 Euro

    2012 - Meliha YÜCEL : 50 Euro

    2012 - İsmail SEVİM

    (Haydar oğlu): 20 Euro

    2012 - Necati-Zekine KILIÇ :20 Euro

    2012 - Erdal ÇALIŞKANOĞLU: 20 Euro

    2012 - Hüseyin ÇALIŞKANOĞLU

             (Süleyman oğlu) : 20 Euro

    2012 - Yılmaz GÜLER: 20 Euro

    2012 - Mehmet AKDOĞAN:20 Euro

    2012 - Bektaş ile Hünkar

               ALTUN: 80 Euro    

    2012 -  TOPLAM : 1915 EURO  

     Bitti

  2015 - Eski bozulan makinenin

             sigortasından alınan:75 EURO

  2015 – Aliseydi KARGIN : 50 EURO

  2015 – Erdoğan BIÇAKCIOĞLU : 50 EURO

  2015 – Sefa ALTUN : 50 EURO

  2015 – Murat İLHAN

  (Sarhoş amcanın torunu):50 EURO

  2015 – Abbas PEKTAŞ

  (Yusuf oğlu): 50 EURO

  2015 – Yusuf ALTUN : 30 EURO

  2015 – Merdan ŞENOL : 50 EURO

  2015 –  Hasan ALTUNOK

  (Hüseyin&Hatice oğlu) : 20 EURO

  2015 – Abbas KORYÜREK : 30 EURO

  2015 – Hasan KARAKOÇ

   (Donjuan'ın oğlu) : 20 EURO

  2015 – Piri SOFU : 10 EURO

  2015 – Haydar GÜN : 50 EURO

  2015 – Hacı ÖZSEVİM : 25 EURO

  2015 – Abbas ÖZSEVİM : 25 EURO

  2015 – Ali Ekber AKŞAHİN : 20 EURO

  2015 – Veli İNCE : 10 EURO

  2015 – Ali Agırdemir (Köln): 50 EURO

  2015 – Kasım YILMAZ : 50 EURO

  2015 – Hüseyin YILMAZ

  (Filip - Fattey bibini torunu):50 EURO

  2015 – Hüseyin ÇİFTÇİLER : 50 EURO

  2015 – Avades ALTUN : 50 EURO

  2015 – Ali İhsan UÇAR : 25 EURO

  2015 – Seyit ÇAĞLAR : 20 EURO

  2015 – Hüseyin AKKAYA

  ( Yeter Oğlu) : 20 EURO

  2015 – Piri İLHAN : 50 EURO

  2015 – Haydar ER : 50 EURO

  2015 –  Hüseyin ÇAVUŞ

  (Igdırlı):10 EURO

  2015 – Naki ÖZSÜZ : 20 EURO

  2015 – Mesut  İLHAN : 20 EURO

  2015 – Hüseyin ÖKSÜZ

  (Naki oğlu) : 20 EURO

  2015 – TOPLAM : 1075 EURO

  Bitti

  2012 - Sayfası…

  2015 Sayfası…


  Fotoğraf Makine Kampanyası -2021

  2021 - Ahmet ASLAN: 500 EURO; 2021-Ali ŞEN “Arguvan”: 500 EURO; 2021 – Zeynal AKDOĞAN: 200 EURO;  2021 – Ali ÖZACAR: 50 EURO; 2021 – Vahap İLHAN: 50 EURO; 2021 – Vedat İLHAN: 50 EURO;  2021 –Robert YANAR: 50 EURO; 2021 – Can YANAR: 50 EURO; 2021 – Özkan ÇAKIR: 50 EURO; 2021 – Ecevit ÇAKIR: 50 EURO; 2021 – Erol YILMAZ: 50 EURO; 2021 – Abbas YÜCEL: 50 EURO; 2021 – Metin İLHAN: 50 EURO; 2021 – Hüseyin ÖZİLHAN: 50 EURO; 2021 – Zeynal ÜSTÜNER “Arguvan”: 100 EURO; 2021 – Eyüphan AKDOĞAN: 50 EURO; 2021 – Hüseyin AKDOĞAN: 50 EURO; 2021 – Hüseyin ŞENOL: 50 EURO; 2021 – Ali Ekber GÜLER: 50 EURO; 2021 – Hüseyin YILMAZ-Ali oğlu-: 50 EURO; 2021 – Oktay TURAN “İğdirli”: 50 EURO; 2021 -  TOPLAM:2150 EURO; 2021 – Latife ile Hüseyin GÜN “İstanbul” 1 ad. Video çekim için aydınlatma LED:1250.TL. ; 2021- Yusuf EROL: 200 TL; 2021 – MAKİNE VE LED AYDINLATMA ALINDI. KITILIMCILARA TEŞEKKÜR EDERİM. www.aliseydi-sevim.com

  Bilgisayar Alımı : 650 Euro - 2022

  Almanya Ober-Ramstad'dan, isminin açıklanmasını istemeyen Değerli bir arkadaşım: 650 EURO     Seyit ÇAĞLAR arkadaşımın öncülüğü ile. İkisine teşekkür ederim.

  DUYURU TAKVİMİ

  HARİTA: MALATYA FETHİYE

  Aliseydi SEVİM Aliseydi SEVİM
  Hele bakın gömleğimiz ne taraftan yırtılmış?
  Aliekber Pektaş Aliekber Pektaş
  Gül-güle büyük, efsane insan, lider: Fidel Kastro
  Seyit Çağlar Seyit Çağlar
  DAR AGACINA ASTILAR SEYIT RIZAYI,NEYLEYIM – Seyit ÇAĞLAR

  LUZÜMLÜ TELEFONLAR  Kınay Çiçekcilik: 0 422 323 86 76
  Kınay Çiçekcilik: 0 542 368 10 03

  Karmen Çiçekcilik:0 422 323 10 84
  Karmen Çiçekcilik:0 542 210 16 69

  Sahan Yemek: 0 422 325 29 30
  Sahan Yemek:0 530 227 02 79

  Orhan Yemek: 0 422 336 88 22
  Orhan Yemek: 0 533 720 20 09

  Gülüstan(Sevim) Kuaför: 0 422 322 81 65
  (Aliseydi) Karakaş Emlak: 0 422 324 20 60

  Yazıhan Belediyesi: 0 422 751 40 54
  Kaymakamlık Makamı: 0 422 751 42 12
  Yazıhan Maliye: 0 422 751 41 12
  Yazıhan Tapu: 0 422 751 42 00
  Yazıhan Hastahane: 0 422 751 41 05
  Yazıhan Nüfus: 0 422 751 42 30

  Ziraat Bankası /Yazıhan:  0 422 751 44 03
  Emlak / Nihat GÜLER: 0 422 325 15 34
  Mobil: 0 532 794 24 02

  Yazıhan Emlak / Kaya Emlak
  Süleyman KAYA: 0 537 380 05 04

  MASKİ
  Malatya Su İdaresi
  Arıza: 185
  Genel Müd. :377 74 44
  444 51 44

  Elektrik Arıza
  444 91 86

  Telefon Arıza ve Bilgi
  444 1 444

  İnternet Arıza

  444 1 375  FACEBOOK

  Sık Sorulan Sorular

  Sitemizin güncellenmesi devam etmekte.

  2011 yılından bu güne kadar olan veriler işlendi; Açılmayan videoların sebebi, o videoların bulunduğu hesabımızı Youtube’nin silmesinden dolayıdır.

  2011 yılı öncesine ait olan verilerin işlenmesi zaman alacak. Fakat hemen hemen geçmişe ait olan resimlerin tamamının kopyası var. Yakında onların tamamına nasıl ulaşacağınız açıklanacaktır.

  Aradığınız eski haberleri bulmak için: Sayfamızın üst ve alt kısmındaki menüde “Arşiv” linkini tıklayınız. “Anahtar Kelime” karşılığına aradığınız haber başlığından bir iki kelime yazın, “Haber Ara” yı tıklayın.

  Aradığınız kelime başlıkları sıralanacaktır. Büyük harfle aradığınızı bulamazsanız, küçük harflerle yazın.

  Başka bir yolla “Google” ye yazıp arayın. Google sitemizdeki haberi bulur. Bütün bunlara rağmen aradığınız bulamazsanız,

  Sitemizin alt ve üst kısmındaki "İletişim" menüsünü tıklayıp, bana mesaj gönderiniz.

  Yazar isimlerinin sıralanması otomatik olarak, en son yazan yazarın en üste gelmesi şeklinde oluşmaktadır

  Site Sloganımız: 2005 - 2024

  2005 &  2024
  www.aliseydi-sevim.com
  aliseydisevim@gmail.com 

  Otobüs Seferleri

                       OTOBÜS SEFERLERİ

           MALATYA                               FETHİYE

                                                            06,10

            07:15                                       08:30

            09:45                                       11:00

           13:30                                        14:45

           16: 00                                       17:00

           18:30                                        19:45

  Tüm videolar

    Prof.Dr. Sinan CANAN
   

  Prof.Dr. Sinan CANAN

  İzlenme:7556

     
    Mutlu Olmak: Özgür Bolat at TEDxIhlasCollegeED
   

  Mutlu Olmak: Özgür B

  İzlenme:7602

     
    Prof. Dr. Acar BALTAŞ
   

  Prof. Dr. Acar BALTA

  İzlenme:7048

     
    DOĞA İÇİN ÇAL 4 - ALYAZMALIM SELVİ BOYLUM - HD
   

  DOĞA İÇİN ÇAL 4 - AL

  İzlenme:17438

     

  Ayın Şiiri


  Şerefle bitirilmesi gereken en asil görev hayattır.


  Bir lokma ekmek ( ve zevk) için şerefini çiğnetmeye;


  bir anlık eğlence için servetini tüketmeye,


  bir zamanlık mevki için el ayak öpmeye,


  insanları ezip geçmeye,


  günlük menfaatler için onurunu terk etmeye,


  bir kısım insanlara kızıp


  tüm insanlara düşman olmaya değmez bu hayat!  Can Yücel


  Mydeign Haber Temaları -http://habersitesikur.tk

  Fethiye'nin Dünyaya Açılan Penceresi
  Ekstrafikir.com mydesign haber temasıdır.