Aliseydi SEVİM (0) 03 Nisan 2015, 09:56 Yöneticiye Bildir +1  -1
Benim yerimde kim olsaydı, senin yazına ya senin dilinle yanıt veridi yada anında silerdi. Ben ikisini de yapmadım. Madem beni iyi tahlil ettiğini, benim ne olduğumu herkes bilsin diye açıklamak ve benim ne kadar bilgisiz, senin ne kadar bilgili vb. olduğunu cümle alem duyurmak istiyorsun...

Sana bir önerim var. İsmini yaz ve benim ne olduğumu ve kendinin nasıl bir cevher olduğunu, bütün Fethiyelilerin görmesine yardımcı olayım. İsmini yaz, söyle söyleyeceklerini, yazışalım ve takdiri halkımız etsin. Bu yazışma içinde sitemizin ana sayfasında bir kategori açayım. Yıllarca bu yazışmamız sitemizin ana sayfasında kalsın. Herkes bizim, seninde benim de ne olup olmadığını görsün ve bilsin.
Daha ne istiyorsun?

İsmini yazmadan cevap verirsen o yazını ve bundan öncekileri sileceğim. Yarin akşama kadar süre veriyorum. İsim yazmazsan öncekileri de sileceğim.
seyit caglar (0) 01 Nisan 2015, 05:34 Yöneticiye Bildir +1  -1
Zamanı geri sarma gibi gucumuz yok.Ders cıkarmak ,yuzlesmek erdemlyini gosdermek bizlere deyer,katar.Taht ,rutbe,kariyer geçici insan olma kalıcı,bu zor deyil,vijdanımızın bam teline dokunsak,dogru kararları karşıdaki insani kendi yerimize koyarsak verebilriz.Geç deyil bir gonul alma,kırılan gonuleri onarma,çok mu zor?Bir fırsat versek kendimize,yuzleşsek yaşadıklarımızla,bir hesap yapsak bir başına kalsak,uzerimizdeki bir omur tasıyacagımız o yukten kurtulsak ne kadar iyilik,yaparız.Vijdanımızın yuku hafifler.Son soz.Yazdıkların cok deyerli.Zaman gecde olsa,bazen soylemek isdediklerimizi soylemiyiz zamanı bekleriz.Demek zaman buguneymis.Umarım bu soru gecde olsa,evap bulur ,mahtabından.Sevinirim.Adalet arıyanlatr için gecde olsa umut olur.Sevgyle kal.guzel insan.