Malatya / Yazıhan Belediye Binası Hizmete Başladı…


Açıklama: Malatya / Yazıhan Belediye Binası Hizmete Başladı… 03,08,2012
Kategori: Aktüel
Eklenme Tarihi: 09 Nisan 2013
Geçerli Tarih: 15 Ağustos 2020, 22:35
Site: Fethiye'nin Dünyaya Açılan Penceresi
URL: http://www.aliseydi-sevim.com/yazar.asp?yaziID=817İki yıldır yapımı devam eden Yazıhan İlçemizin Belediye Binası Temmuz ayında hizmete girdi… Bina üç katlı. Yaklaşık 25 daireli. Belediye Hizmet Binası, bildiğim kadarıyla İller Bankası Kredisiyle yapıldı. Bu hizmet binası bir ilçenin ihtiyacını onlarca yıl karşılayacak kapasitede. Mesela bir tahsilat odası var, bizim tahsilat odasının iki katı. Muhasebe, hesap, imar vb odaları ise bizi odaların bir buçuk katı genişliğinde. Bütün odalara alınan büro mobilyaları sıfır, yeni. Bütün bilgisayarların bağlı olduğu, güç kaynağı vb. büyük bir cihazın olduğu bu iş için ayrı bir odaları var.  Yani harcanan paraya değmiş bir yapı var ortada.

Bu hizmet binası Sayın Ali KAYA’nın belediye başkanı olduğu dönemde yapıldı. Biz gittiğimizde başkan yok idi. Belediye başkanı Sayın Ali KAYA ve bu dönemin meclis üyeleri ile emeği geçen bütün insanlara naçizane teşekkür ve takdirlerimizi arz ederiz.


Not: Yukarıdaki resmi tıklayın. Açılan resim albümünden biri tıklayınız. Açılan resmin altında bulunan “Slayt Gösterisi”ni tıklayınca, resimler tam sayfa slayt yapar.  Klavyede ki oklar ile ileri geri yapılı. Dilerseniz mausla ileri geri.