Belediyenin İcraatı ve Abbas ÖKSÜZ'ün Tavuk Çiftliği


Açıklama: Belediyenin İcraatı ve Abbas ÖKSÜZ'ün Tavuk Çiftliği
Kategori: Aktüel
Eklenme Tarihi: 05 Nisan 2013
Geçerli Tarih: 15 Ağustos 2020, 22:52
Site: Fethiye'nin Dünyaya Açılan Penceresi
URL: http://www.aliseydi-sevim.com/yazar.asp?yaziID=451Abbas ÖKSÜZ'ün Çiftliği

Abbas ÖKSÜZ'ün Çiftliği

Belediye bu sene kaldırım yapmaya devam ediyor… İlk olarak, Mavdonlunun evinin yanından Ali Ülger ile İmmihan bacının evinin arası kilitli taş ile döşenmekte.  Ali Ülgerin evinin yanından çıkan bağlantı, Ali Yalçın’ın dükkanının yanından çarşıya ve  bu çalışmanın ikinci bağlantısı ise İmmihan bacının evini önünden Zeki’nin, Alhas İlhan’ın, Edenin evinin önünden eski belediye binasının yanından çarşıya kadar. Diğer kol ise Aliseydi İlhan’ın evinin önünden yukarıya doğru giderek bu yola bağlanacak.

Abbas ÖKSÜZ, Dört Pınar mevkiine 25-30 bin adet civciv alacak bir tavuk çiftliği yaptırmakta.  Kendisi şehir dışında olduğundan resim istedi, bende bu çiftliğin inşaat halini resmini ve videosunu çektim. Resim şimdi, elektrikler kesilmesse video ise gece görülebilir. Abbas yolların çukur yerleri su dolmuş, Kemal’in taksisi nerdeyse batacaktı. Tarlalar da yürüken ayağımız bir karış çamur tuttu. Daha uygun pozisyonlar yakalaymadık.

Belediyenin çalışması ile ilgili ise yanlızca video çektim ve Abbabaların müziği eşliğinde bir kılip yaptım. Elketrikler gitmesse bu gece bu videoda görülebilir.