Çeşitli haberler... 27 Haziran 2016


Açıklama: Çeşitli haberler... 27 Haziran 2016
Kategori: Aktüel
Eklenme Tarihi: 28 Haziran 2016
Geçerli Tarih: 15 Ağustos 2020, 22:30
Site: Fethiye'nin Dünyaya Açılan Penceresi
URL: http://www.aliseydi-sevim.com/yazar.asp?yaziID=2148


Tulin ile Ali İhsan KAYA'nı  nişanına gidemedik, Belediyenin Yazıhan Bahçelievler Mahallesinde, Yeniköy, Sinan, Bahçelievler Mahallesi sakinlerine verdiği iftar yemeği dolaysıyla.


Çiftlere ömür boyu mutluluklar dileriz.


Belediyemiz Yazıhan Bahçelievler Mahallesinde; Yeniköy, Sinan ve Bahçelievler Mahallesi sakinlerine iftar yemeği verdi. Havanın yağışlı olması dolaysıyla katılım beklenen gibi olamadı.


Bu iftarla orucunu açanların orucunu Allah kabul ve makbul eylesin.
Hava döndü... Asıl yaz bir haftadır kendini göstermeye başladı. Tahıl hasadı çoktan bitti. Kaysı hasadına başlandı. Bir hafta on gün içerisinde ise Fethiye'de dalda kayısı kalmaz. İslimden çıkan kayısının pırtlatması, patik yapması temmuz ayı boyunca devam edebilir.


Bu hasatla ilgili İbrahim KARAKAŞ'ın bahçesinden bir kaç resim ve video parçası çektim. Onuda düzenleyip sayfamıza ekliyorum. Ve mahallemizden çektiğim bir kaç resmide resim albümüne ekledik.Cumartesi günü( Yazıhan, Gayret Mahallesinde) kaybettiğimiz rahmetli Fatma CEYLAN'ın vefatinden sonraki üçüncü gün olması dolaysıyla bu gün saat:13,00'de rahmetlinin anısına ailesi bir yemek verdi. Merhumeye Allah'tan rahmet ve kederli yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.


Not. Rahmetli Yazıhan'lı lakabı Samancı Momoğ'un eşi olup Fethiye'de Hasan AKKOÇ'un eşi Aysel ablanın annesidir.